Дорога крізь випробування потребує ресурсів та підтримки!

Попередні розділи стосувалися базових компонентів стійкості. Втім у ній є ще стільки специфічних аспектів, пов’язаними з різними викликами та аспектами стійкості родин, команд та установ, спільноти та нації. Тож на цій сторінці ми згрупувати додаткові тематичні інформаційні ресурси, а також інформацію про наші освітні, гуманітарні програми та послуги фахової допомоги у сфері охорони психічного здоров’я.

Ресурси Академії стійкості

Навчальна програма для фахівців "КПТ-модель плекання стійкості"

Нашою командою спільно з командою фахівців Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії розроблено навчальну програму для фахівців про те, як проводити групові тренінги та навчальні програми з плекання стійкості, а також застосовувати модель плекання стійкості у індивідуальному консультуванні. Запрошуємо!

Підтримати наші гуманітарні ініціативи

В межах нашої гуманітарної ініціативи «Вистояти. Перемогти. Відродитися!» нашим важливим завданням є забезпечити якісну фахову психотерапевтичну допомогу тим, хто пережив психотравмуючі події війни і потребує такої помочі. Якщо у вас є можливість – будемо вдячні за доброчинну пожертву на благодійний фонд «Коло сім’ї» в підтримку даної ініціативи.