Стійкість потребує доброї регуляції енергії та емоцій

Стійкість вимагає мудрості у менеджменті енергії: балансувати навантаження, турбуватися про віднову, мінімізувати зайві витрати. Стійкість потребує ресурсів: відтак так важливо уміти турбуватися про себе, добре відчувати власні потреби. Стійкість потребує емоційної компетентності, адже часи випробувань – це часи емоційної турбулентності – і нам так важливо уміти навігувати у ній. І важливим джерелом віднови енергії та зміцнення стійкості відіграють позитивні емоції – відтак нам так потрібно уміти їх плекати.

Радимо почитати

Зростати у стійкості разом

  • Поділіться з близькими людьми вашими способами віднови, поповнення енергії, турботи про себе, плекання позитивних емоційних станів. Спробуйте побудувати «меню» ресурсних активностей – і подивитися, що ви можете запозичити один у одного, а що запланувати разом. Подумайте теж разом про те, як ви можете «святкувати життя» – навіть посеред випробувань.

Чим глибше страждання вирізьблюватиме твоє єство, тим більше у ньому також буде простору, щоби умістити радість. Хіба ж чаша у твоїх руках, що вина сповнена, не була випалена спершу в печі гончарній?

Кахліл Гібран