Слова нашої Сили

В усіх нас є «місця сили». Ми йдемо в гори, торкнутися їх величі. На могили предків – відчути їх благословення. До джерел – по очищення і віднову. До Храму – за Божим світлом…

І є слова сили. Нашої Сили. До них не треба іти – можемо поселити їх усередині. Їх можемо не боятися забути чи загубити – бо наше серце може вкарбувати їх у своїй пам’яті. Їх не треба торкатися – це радше їм треба дозволити торкнутися нашого серця. У них особлива сила. Якщо дозволити їм звучати у дзвіниці нашого серця – вони будять відвагу, показують дорогу, надихають, зцілюють рани, відроджують з попелу, додають стійкості й витривалості у складні часи випробувань.

Як ніколи потребуємо зараз їх на полях усіх битв і фронтів війни, вони – то бойові мантри нашої перемоги. Втім їх сила – не просто у тому, що ми їх повторюємо, їх сила у тому, що ми дозволяємо їм прорости у нашій душі і нашому житті, перетворюючи нас, визначаючи і скеровуючи наші дії, наші стосунки. І разом з ними отак крок за кроком неодмінно вистоїмо, переможемо й відродимося!